У Харкові відбувся Марш єдності “Харків – це Україна”

5 лютого 2022 року прифронтове місто, яке вже дехто збирався списати з рахунків, показало, що воно живе, що воно хоче й може бути українським! До маршу також долучилися й харківські сумівці.

В такі миті я ще дужче люблю своє місто. Тут непросто, воно було русифіковане, тут є свої місцеві царьки, тут є свої проблеми, але воно наше – українське! Наразі головне, щоб воно й лишалося нашим, всі інші проблеми ми згодом самостійно вирішимо. Хочеться вірити, що більшість харків’ян, які спостерігали за дійством з дому чи деінде, в критичний момент теж долучаться до боротьби і всіма способами сприятимуть захисту своєї рідної домівки. Бо запорєбріком теж не балують зрадників. ☠️

За одним з джерел в марші взяли участь 3,5 тисячі патріотів. Приємно було побачити таку кількість патріотів без партійних прапорів, об’єднаних єдиною ідеєю. Як завжди – спільний ворог гуртує українців якнайкраще. І що дуже важливо – на заході була молодь!

Розповідали, як пані похилого віку під час розмови запитувала “Якщо Росія нападе, куди прийти отримати зброю?”. Готуються всі.

Ми не хочемо війни. Але це залежить не від нас, і якщо вона почнеться… Готуйся, тренуйся, чисти зброю!

Дякую кожному, хто долучився! Все буде Україна! Гартуйсь!✊🏻

Більше світлин у альбомі.