Пам’ятний знак воїнам УПА після відновлення вчергове облили фарбою невідомі

Напередодні засідання Ради національної безпеки і оборони в Харкові і візиту голови держави вороги України здійснили акт вандалізму та сплюндрували пам’ятний знак воїнам УПА в Молодіжному парку (колишній міський цвинтар).
Очевидно, що українофобську акцію здійснено з метою принизити українські силові структури та продемонструвати приналежність Харкова до “руского міра”. Адже цілий відділ поліції Київського району розташований за півтори сотні метрів від місця злочину! Окрім того, територія парку цілодобово є під наглядом відділу охорони Харківзеленбуду, комунального підприємства, яке напряму підпорядковується місцевій владі.
Проте українські патріоти не дадуть перетворити Харків на російське місто! Пам’ять загиблих захисників України буде завжди гідно вшанована в нашому місті!
Пам’ятник було оперативно відчищено від розлитої на нього червоної фарби.
Нагадуємо, пам’ятник УПА знаходиться на контролі у харківської громадськості, відповідні заяви до правоохоронних органів подані, злочинців розшукують.
Вже мали місце випадки, коли виконавців було встановлено і притягнуто до відповідальності за паплюження пам’ятника воїнам УПА.

Також може бути цікаво...