Вшанування пам’яти жертв голодоморів

Традиційно в четверту суботу листопада в Україні і світі вшановують пам’ять жертв Голодоморів, влаштованих комуністичним режимом на нашій Батьківщині.

В Харківському катедральному соборі УГКЦ молодь, і не тільки, прослухали розповіді виховників Спілки Української Молоді про Голодомори, які проводили в Україні російські окупанти. Розглянули причини і наслідки цих подій, опір українців такій нелюдській політиці комуністів і провели паралелі з війною, свідками якої ми є.

Переглянули документальний фільм “Ціна правди” і після фільму всі поділилися тим, що запам’яталося і найбільше вразило з побаченого, пошукали, що говорить нам Біблія про правду й бренхю, сформулювали й написали на колосках пам’ятки, як треба поводитися з їжею, про культуру її споживання, ставлення до ближніх.

Зібравшися в центрі храму спільно помолилися за спокій душ невинноубієнних Голодоморами в Україні, після долучилися до загальноукраїнського заходу — запалили свічку пам’яти та вшанували загиблих хвилиною мовчання.

Пам’ятаймо про людей, які стали жертвами штучного голоду, і які страшні випробування пережили наші прародичі, щоб ми зараз жили.

Вічная пам’ять!