Харківський СУМ провів акцію вшанування пам’яті героїв Крут

29 січня 2022 року до 104 річниці бою під Крутами відбулося громадське вшануваня пам’яти загиблих героїв.
Акція пройшла біля Пам’ятного знаку на честь проголошення Декларації про державний суверенітет України за ініціативи Харківської крайової організації Спілки Української Молоді (СУМ) й підтримці громадських організацій краю.
Розпочалася акція з символічного викладення свічками напису “КРУТИ” й громадської панихиди за українськими вояками-крутянцями, які загинули у бою з московськими загарбниками.
СУМівці й представники інших спільнот – “Соколу”, “Свободи” і Харківського Євромайдану у своїх виступах говорили про звитяжний подвиг української молоді, яка в обороні Крут спромоглася ефективно захистити легітимність Української держави й довести світові загарбницьку сутність московсько-большевицької орди.
Всі виступаючі проводили паралелі між минулими подіями під Крутами й сучасною загрозою новітньої московської окупації українських земель. І хоча Московія споконвіку намагається поневолити українську націю, питоме українцям прагнення до свободи ніколи не дасть російському окупанту жодних шансів на перемогу.
Завершилася акція спільним виконанням державного славня України.
Честь України! Готов боронити!
Артем Ушаков, Харків