Великодні гаївки в Харкові

Христос Воскрес! ✨

Це вітання досі лунає по всій Україні зі вчора. Люди з усіх усюд зібралися зрання до церкви з кошиками, наповненими пасками й прикрашеними рушничками, із піднесеним настроєм, обіймаючись і радіючи воскресінню нашого Спасителя; під звуки повітрянї тривоги слухали проповідь і обмінювалися посмішками.

Після святкової Літургії, СУМівці провели гаївки – старовинні за походженням ігри й хороводи з піснями – і старші, і молодші радо долучилися до забави, сміх лунав на подвір’ї церки. 😀

В цей день перемоги життя над смертю, добра над злом, правди над неправдою пербуваймо у вірі, надії та любові, які нам приносить воскреслий Господь.

Вже третій рік святкуємо Великдень під загрозою ворожих ракет. Але “Коли Бог за нас, хто проти нас?” Продовжуймо молитися за перемогу над окупантом і мир на нашій землі! 🙏🏻

Вітаємо всіх зі світлим святом Великодня! Нехай мир і злагода запанує у наших серцях, правда переможе і Україна буде вільною, а воїни будуть вдома зі своїми родинами!

“Що скажемо на це? Коли Бог за нас, хто проти нас? Він власного Сина свого не пощадив, а видав його за всіх нас, — як же разом із ним не подарує нам усього? Хто буде винуватити вибраних Божих? Бог — той, що оправдує; хто ж той, що засудить? Христос Ісус, який умер, ба й воскрес, що по правиці Божій, — він заступається за нас.”

До Римлян 8:31-34 📖