Мандрівний Сумівський табір “Крейдяний каньйон”

СУМІВСЬКИЙ ТАБІР ” КРЕЙДЯНИЙ КАНЬЙОН ”
(7.06 – 9.06. 2019)

ЯК ЦЕ БУЛО?..
7 червня – день коли ми приїхали в село Чепіль, що в Балаклійському районі.
5 км ходи через ліси, поля і ми вже на місці біля Крейдяного каньйону. Величезна сорокаметрова гора з крейди. Навколо ліс, річка Сіверський Донець,поля. Табір вирішили розташувати біля річки. Облаштувавши невеличкий табір і приготувавши їжу ми пішли шукати джерело. Пройшовши декілька км і обшукавши округи Крейдяної гори ми не знайшли жодного струмочка… Тоді було вирішено ходити поводу у сусіднє село. Поки двоє людей добували воду інші 5 учасників готували обід і проводили час весело Ввечері була ватра і нічне чергування.


8 червня – дослідницький день.
Коли ми прокинулись, поснідали смачною вівсянкою і покупались – пішли досліджувати Крейдяний каньйон, і його околиці. Таборовики побачили неймовірну красу і чарівність округи.
Ввечері ми чудово провели час гравши в цікаві інтелектуальні ігри.
Нас не злякала нічний грім і дощ які не давали нормально спати. Тому деякі таборовики вирішили не спати цілу ніч, і розказували один одному страшні історії.


9 червня – день коли всі хотіли залишитись в таборі ще на тиждень .
Але як би цього не хотілося, ми поїли , зібралися в дорогу. Звичайно перед тим ми побігли в останнє оглянути каньйон і набрати крейди. Ідучи до села ми цілу дорогу слухали музику. В селі набрали води, пограли в волейбол, сіли в автобус і доїхали до Балаклії. Там нам прийшлося пробігтися до електрички, яка поїхала через 3 хв. після того як ми в неї залізли. Через 2 години вся команда була у Харкові
Табір відбувся чудово!
ГАРТУЙСЬ!

Данило Масло , Тимофій Черемський. СУМ Харків

Фото: Головченко Андрій, Тіщенко Ванесса.

Більше фото за лінком тут