Відбувся травневий дводенний медичний тренінґ “Гіппократу”

ТРЕНІНҐ – ДЕНЬ 1-й: “КОМПРЕСІЙНІ ТЕХНІКИ ЗУПИНКИ КРОВОТЕЧ”
Завершився перший день останнього у цьому сезоні тренінґу “Медичного загону швидкого реаґування “Гіппократ” за програмою інтенсивного курсу невідкладної домедичної допомоги в екстремальних умовах. Сьогоднішній день був присвячений базовим компресійним технікам зупинки артеріальної кровотечі на дошпитальному етапі. Для ефективного застосування цих технік на практиці необхідно знати основи топоґрафічної анатомії артеріального русла. Як показує міжнародний досвід, вивчити цю досить непросту тему можна за допомогою засобів медичного боді-арту. Сам процес є досить цікавим і супроводжується морем позитивних емоцій. Курсанти також з ентузіазмом оволодівали технікою пакування ран при вузлових кровотечах.

ТРЕНІНҐ – ДЕНЬ 2-й: “ІН’ЄКЦІЙНА ТЕХНІКА НА ДОГОСПІТАЛЬНОМУ ЕТАПІ”
Завершився останній у цьому сезоні дводенний тренінґ “Медичного загону швидкого реаґування “Гіппократ” за програмою інтенсивного курсу невідкладної домедичної допомоги в екстремальних умовах. Другий день ми традиційно присвячуємо оволодінню навичками канюляції периферійних вен і технікам дом’язевих та підшкірних ін’єкцій на дошпитальному етапі.

Наша держава перебуває у стані гібридної війни з Росією і ця війна може кожної хвилини стати відкритою, особливо в сучасних складних політичних умовах. Тому кожна свідома людина має готуватися до того, щоби в разі потреби бути спроможною надати допомогу собі та своєму ближньому в екстремальних умовах сьогодення.
Наші заняття завжди проходять у теплій та веселій атмосфері, яка сприяє курсантам подолати певний психологічний бар’єр перед інвазивними техніками. З приємністю хочемо відзначити, що цього разу більшу половину наших слухачів складали студенти-медики. До зустрічі у новому сезоні восени 

Більше світлин: День 1 | День 2