Відбувся черговий дводенний тренінґ з надання першої допомоги

Відбувся черговий дводенний тренінґ “Медичного загону швидкого реаґування “Гіппократ” за програмою інтенсивного курсу невідкладної домедичної допомоги в екстремальних умовах.
Перший день був присвячений “Основам серцево-легеневої реанімації”. Слухачі мали можливість поглибити і розширити свої знання з цієї теми. Інструктори не обмежувалися простим повторенням загальновідомих фактів, а намагалися обґрунтувати і доступно пояснити їх. Особливе зацікавлення викликали розділи про сучасний стан серцево-легеневої реанімації, а також про варіанти застосування стандартних і альтернативних методик реанімації в складних і екстремальних умовах. В перший день тренінґу на нас чекала приємна несподіванка – відвіднини єпископа Харківсько-Запорізької дієцезії РКЦ Станіслава Широкорадюка OFM, який також виявив бажання освіжити свої знання і навички рятівника.
Другий день був присвячений оволодінню навичками ін’єкційної техніки на догоспітальному етапі. Курсанти успішно впоралися з усіма завданнями, хоча декому було важко одразу перебороти певний страх перед інвазивними техніками. Але до кінця заняття кожен зміг “похвалитися” успішно поставленим катетером, а дехто навіть двома.
Загалом тренінґ пройшов у теплій, доброзичливій атмосфері. Після закінчення занять слухачі зацікавлено розпитували про теми наступних курсів.

med_trening_29-10-16_1

med_trening_29-10-16_2

Більше фотографій тут


 

Також може бути цікаво...