Вчергове відбувся інтенсивний курс невідкладної домедичної допомоги в екстремальних умовах

Відбувся черговий дводенний тренінґ “Медичного загону швидкого реаґування “Гіппократ” за програмою інтенсивного курсу невідкладної домедичної допомоги в екстремальних умовах.
Перший день був присвячений “Basic Airway Management” – темі, яка викликає особливе зацікавлення слухачів. В США і Европі цей курс є обов’язковим для професійної підготовки не тільки лікарів і медсестер, але й парамедиків. На жаль в Україні в цілісному вигляді цей курс не читається навіть у медуніверситетах. Можливо тому серед наших слухачів є багато майбутніх лікарів, які, незважаючи на гарячий час перед сесією, знайшли можливість відвідати наш тренінґ.
Другий день був присвячений оволодінню навичками ін’єкційної техніки на догоспітальному етапі. Курсанти успішно впоралися з усіма завданнями. Хоча декому було важко, зокрема не кожному вдалося поставити периферійний катетер з першого разу. Але до кінця заняття “заповітну мету” осягнули всі, хто цього хотів.
Загалом тренінґ пройшов у теплій, доброзичливій атмосфері. Після закінчення занять наші майбутні колеги із зацікавленням розпитували про теми наступних тренінґів.Медичні курси

MedKursy-5.16-1

MedKursy-5.16-2

MedKursy-5.16-3 MedKursy-5.16-4

Також може бути цікаво...