ПІША ПРОЩА ДО ПОКОТИЛІВКИ 15-16 жовтня 2016 р. Б.

Вперше на Слобожанщині відбулася піша проща,організована сестрою Григорією та молоддю Харківського екзархату, 15-16 жовтня 2016 р. Б. від храму Святого Миколая Чудотворця (м. Харків) до Покотилівського монастиря отців Василіян Покрови Пресвятої Богородиці, до якої долучилися члени Спілки Української Молоді. 88 прочан з Божою допомогою подолали достатньо цікавий шлях близько 25 не тільки по трасі, а й прекрасним хвойним лісом, по набережній річки Уди. Серед бажаючих внутрішньої віднови, особистої глибокої переміни та зустрічі з Богом були люди різного віку: від 8 до 72 років.

Надзвичайно актуальною, важливою і так потрібною є молитва ЗА МИР, ЄДНІСТЬ ТА ЛЮБОВ В УКРАЇНІ – власне цьому і була присвячена цьогорічна проща. Вона була організована з благословення Преосвященного Єпископа Кир Василія (Тучапця) – Екзарха Харківської УГКЦ. Протягом шляху робилася зупинка на перепочинок і перекуску у Свято-Івано-Павлівському монастирі; в містечку внутрішньо перенаселених людей прочани молилися молебень до Богородиці за тутешніх жителів.

Однією з найважливіших та найцікавіших частин цьогорічної прощі стали нічні чування, підготовлені на високому рівні отцем Севастьяном (ЧСВВ), під час яких кожен міг опанувати тему покаяння і сповіді.

Хочемо висловити щиру вдячність усім отцям, які були разом з нами, а особливо о.Йосифу (Щуру) за теплий прийом та гостинність, усім організаторам та технічній групі, сестрі Григорії (Костів) – керівнику прощі, сестрі Неонілі, усім добродіям та жертводавцям.

Підготувала: Головченко Марина (координатор групи)
Фото: Марія Слободенюк

proscha_pokotylivka-16-7

proscha_pokotylivka-16-2

proscha_pokotylivka-16-3

proscha_pokotylivka-16-5

proscha_pokotylivka-16-4

Більше фотографій тут

 

Також може бути цікаво...