Харків’яни на пішій прощі до Святоуспенської Унівскької Лаври

25-28 серпня 2016 відбулася піша  проща  до Святоуспенської Унівської Лаври. Гаслом цьогорічної прощі стало  “Блаженні Милосердні”, адже цей ювілейний рік Папа Франциск присвятив “Божому Милосердю “

Все розпочалося з Божественної Літургії о 7-00 в храмі Архистратига Михайла. Після чого прочани записувалися в групи, отримували бейджики з ім’ям та номером групи, позначали свої великі сумки, які возили машини, і формували колону. Шлях проходив через м. Львів- с.Миклашів- с.Верхню Білку (місце ночівлі)- с. Тарасівку- с. Туркотин- с. Станимир (місце ночівлі)- с. Лагодів- с. Унів. Щиро дякуємо всім добродіям, які забезпечили нічліг, усім небайдужим та милосердним за допомогу прочанам. Прощу провадив отець Юстин (Бойко). За його словами кількість прочан сягала 1500.

Представники найрізноманітніших міст України стали на шлях паломництва, зокрема Харків, стягом якого милувалися всі учасники. Окрім українців, до складу прочан входили жителі Польщі та Канади.

Незважаючи на нестерпну спеку, з щирою молитвою і піснею усі подолали досить непростий шлях до чудотворної ікони Унівської Богородиці . Прочанам було запропоновано під час нічних чувань молитву, сповідь, похід на Чернечу гору. На завершення  прощі відправили Архиєрейську Літургію та повний відпуст.

Святіший Отець Франциск зазначив: “Паломництво- це особливий знак Святого року, оскільки воно є іконою шляху, що його долає кожна людина. Життя – це паломництво,а людська істота – прочанин, який долає шлях аж до досягнення омріяної мети. “

Марина Головченко

Більше фотографій тут

Проща-Унів-2016-1 Проща-Унів-2016-2 Проща-Унів-2016-3

Також може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

AllEscort