СУМІВСЬКИЙ ВЕРТЕП У ХАРКОВІ

Цього року Харківська крайова організація Спілки Української Молоді (СУМ) відзначила Різдво Христове традиційним слобідським Вертепним дійством.

Починаючи з 1989 року  колядники-сумівці щороку донині ретельно готуються до різдвяних свят, вчать колядки, розучують вертепні ролі, заздалегідь репетирують виставу. Через сумівські колядницькі громади пройшли десятки хлопців і дівчат, які нерідко через занурення у вертепні образи знайшли свій шлях до Спасителя і на все своє життя отримували потужну наснагу Різдва Христового.

Нинішня колядницька громада відзначилася відбірним складом учасників – адже хлопці і дівчата дуже старалися і хотіли провести Вертепне дійство на високому рівні.

Як і у минулі роки, цьогоріч сумівський Вертеп розпочав свій шлях з Свято-Дмитрівського храму, де після святкової літургії виступив перед священництвом і прихожанами. Напутні слова Архієпископа Ігоря (Ісіченка) надали колядникам особливого піднесення й урочистості у подальшому виконанні своєї важливої місії. За традицією Вертепне дійство сумівці понесли вулицями і площами Харкова.

Христос народився! Славімо його!

Павло Клененко, Харків