Молодіжний мандрівний табір “СЛОБІДСЬКА СІЧ-2019-ОСІНЬ” відбувся!

За ініціативи Харківської крайової організації Спілки Української Молоді (СУМ) відбувся мандрівний молодіжний патріотичний табір “Слобідська Січ-2019-осінь”.
Вишкіл проходив 6-8 вересня у одному з наймальовничіших куточків Харківської області. В суворих умовах дикої слобідської природи хлопці й дівчата під керівництвом досвідчених інструкторів освоювали практичні навички виживання і взаємодопомоги.
Табір відзначився напруженим ритмом, актуальними вишколами з тактичної, стрілецької підготовки, домедичної допомоги. Драйвовими видалися денні переходи, військові вишколи і нічна теренова гра, що додала таборовикам наснаги й позитиву.
Цікавою була також культурна програма з мотивуючими спортивними змаганнями й розвагами. Учасникам табору напевне надовго запам’ятаються і натхненні співи біля ватри, цікаві гутірки й веселі розмови у колі друзів та подруг.
Отже, запланована таборова програма була виконана у повному обсязі.
Провід ХКО СУМ і команда табору “Слобідська Січ-2019-осінь” висловлюють щиру подяку за допомогу у підготовці і проведенні заходу керівництву Управління у справах молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації та інструкторам пейтбольного клубу “Форпост”. Особливу вдячність СУМ висловлює Українському легіону за небайдужість до справи виховання харківської молоді й проведення для таборовиків цікавих та змістовних вишколів зі стрілецької підготовки.
Честь України! Готов боронити!
Гартуйсь!

Павло Кленеко, Харків

Щоб отримати більше фото – напишіть нам повідомлення в соцмережах (FB, Instagram), або на пошту uasumkh@gmail.com з зазначенням ПІБ таборовика. Мініальбом тут