У Харкові відбулася Хода за сімейні цінності

„Любов – довготерпелива,любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться,коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.“ (1 Корінтян 13: 4-7)

У неділю, 15 вересня, у Харкові відбулася Хода за сімейні цінності, організована активістами ГО “Традиція і порядок”. До акції також долучилися небайдужі містяни та представники релігійних громад, молодіжних організацій “Квіти Слобожанщини”, “Спілка Української Молоді”. Загалом учасників налічувалося близько двох сотень. Хода пройшла від майдану Конституції до пам’ятника Шевченку, під час якої зі словом виступив організатор заходу Семен Соха та священники УГКЦ, РКЦ та кількох протестантських течій.

“Сім’я –це основа буття християнина, тому її захист та підтримка – наш святий обов’язок. На жаль, сьогодні ми бачимо, що Божі заповіді щодо сім’ї зазнають різноманітних атак. Саме тому ми, християни, повинні активно проявляти свою позицію”, – зазначалося в описі заходу.

“Господь створив людину чоловіком та жінкою, і благословив сім’ю. Наш приклад буде найкращим свідченням того, хто ми є. Ми, християн, маємо великий обов’язок створити сім’ю, повноцінну сім’ю, де є чоловік, жінка і діти”, – закликав учасників ходи о. Ігор Табака, адміністратор парафії Архистратига Михаїла УГКЦ міста Люботина Харківської області. Також священник підкреслив важливість традиційних сімейних цінностей та пригадав присутнім обов’язок берегти власні родини.

За матеріалами ugcc.kharkiv.ua

Світлини: Максим Подорожній

Більше фото у альбомі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *