“СЛОБІДСЬКА СІЧ”: ЖОВТНЕВИЙ ВИШКІЛ

Вихід групи на завдання

Вихід групи на завдання

Виховання всебічнорозвинутої, національносвідомої й адаптованої до реальних умов воєнної дійсності України молоді є насьогодні головним завданням Спілки Української Молоді. З метою практичного засвоєння освітніх програм СУМу регулярно відбуваються виїзні вишколи під назвою “Слобідська Січ”. Нині виховний освітній простір “Слобідської Січі” включає в себе підтверджені світовою практикою ефективні і цікаві форми “польової“ роботи з молоддю: таборові збори, теренові ігри, тактичні заняття, мандрівки, змагання тощо. Базовані на твердих національних засадах ці заходи дозволяють молодій людині в адаптованій формі усвідомлено і доволі швидко оволодіти необхідними практичними навичками виживання в сучасних умовах та підготуватися до можливих різноманітних екстремальних ситуацій у майбутньому.

Готуйсь, гартуйсь!

Готуйсь, гартуйсь!

18 жовтня 2015 року у рамках освітньої програми СУМ відбувся черговий жовтневий вишкіл “Слобідської Січі”. Цього разу хлопці і дівчата відпрацьовували необхідні тактичні навички на одному з пейнтбольних полігонів Харківщини. Захопливі варіанти гри, що відтворювали наближені до реальності ситуації, добре технічне і організаційне забезпечення заходу дозволили сумівській команді практично перевірити засвоєні раніше теоретичні знання і максимально ефективно виконати всі поставлені завдання.
Після завершення багатогодинних тренувань хлопці і дівчата організували таборову ватру. Крім веселого спілкування і відпочинку в гущині чудового осіннього лісу всі “січовики” мали змогу поновити свої сили цілющим чаєм і смачнющими шашликами, які приготував для громади друг Олег. Додому всі роз`їхалися у доброму настрої, веселими, бадьорими і впевненими у своїх силах.
А десь за місяць відбудеться очікуваний всіма наступний вишкіл “Слобідської Січі”!…

ГАРТУЙСЬ!

Павло Клененко, Харків

В повній бойовій готовності

В повній бойовій готовності

Смачна нагорода учасникам

Смачна нагорода учасникам

Всі команди в зборі

Всі команди в зборі

 

Також може бути цікаво...