НОВІ НАПРЯМКИ РОБОТИ «ГІППОКРАТУ» В ЗОНІ АТО

robota_v_ato

Гостра потреба багатьох медичних закладів зони АТО у профільних кваліфікованих спеціалістах є загальновідомою і на жаль нерозв’язаною проблемою. Частково ця проблема вирішується за рахунок волонтерів – лікарів і медсестер, які період своїх відпусток самовіддано присвячують праці у прифронтових лікарнях. Саме до таких професійних об’єднань медиків, які зорієнтовані на доброчинну роботу в зоні конфлікту відноситься і медичний загін швидкого реагування «Гіппократ».
Нещодавно, під час чергової ротації, команда лікарів-волонтерів медичного загону швидкого реагування “Гіппократ” поновила роботу двома групами. Перша група відбула для роботи в лікарнях Луганської області, друга – для консультативної допомоги на Донеччині.
Так, з 10.07.15 р. по 16.07.15 р. у м. Артемівськ Донецької області діяла виїздна бригада “Гіппократу” у складі лікаря-кардіолога, кандидата медичних наук Богдана Волоса та лікаря-нарколога Михайла Дюженка.
Харківські лікарі поставили перед собою наразі досить актуальне завдання – надати консультативну наркологічну допомогу українським військовослужбовцям, а також провести тематичні заняття з місцевими лікарями щодо стандартизованих принципів надання допомоги хворим наркологічного профілю.
Базова робота проводилася у шпиталі Першої медичної роти Національної гвардії України ім. М. Пирогова, також здійснювалися виїзди на передові пости лінії розмежування.
Під час відрядження лікарями “Гіппократу” було проведено семінари з базових питань наркологічної допомоги та реабілітації для військових лікарів (в тому числі – медичної роти), здійснювалося освідчення військовослужбовців на стан алкогольного сп’яніння, інші лікувально-дагностичні дії. З метою запобігання поширенню алкоголізації серед особового складу підрозділів ЗСУ та Національної гвардії проводилася практичні профілактичні заходи.
Зважаючи на актуальність проблеми алкоголізації серед військових у подальшому подібні профільні виїзди у медичні заклади зони АТО вирішено здійснювати на постійній основі.

Більше фото – за цим посиланням https://goo.gl/photos/T2Eifb5sv14sAY7y8
———————————————————————————————————————————————–

ДЛЯ КОНСУЛЬТАТИВНОЇ ДОПОМОГИ В МЕДИЧНИХ ЗАКЛАДАХ ЗОНИ АТО ПОТРІБНІ:

– лікар-кардіолог;
– лікар-педіатр;
– лікар-ендокринолог;
– лікар-офтальмолог;
– лікар-нарколог.
Робота на волонтерських засадах. Мінімальна тривалість ротації –
1 тиждень (за бажанням можна більше). Забезпечується безкоштовне проживання. Виїзд в зону АТО здійснюється організовано спецтранспортом.

Зацікавленим прохання надіслати коротку анкету на E-mail: hippokratua@gmail.com

– Прізвище, ім’я, по батькові;
– Вік;
– Звідки Ви;
– Фах, стаж роботи за фахом;
– Категорія;
– Контактна інформація (телефон; E-mail)

Телефони для довідок:

+38 068 292 3148
+38 066 793 8314
———————————————————————————————————————————————-
Для забезпечення перевезення різнопрофільних спеціалізованих бригад у зону АТО Медичний загін швидкого реагування «Гіппократ» потребує дизельне пальне (талони або кошти).

Реквізити, на які можна переказати гроші:

п/р 26001300497461 в Філії ХОУ АТ «Ощадбанк»
Код банку: 351823; Код ЄДРПУ 39517141;

КАРТКА ПРИВАТБАНКУ:

5168 7423 4547 9327
Черемський Андрій Петрович

Також може бути цікаво...