Хрест та Ікона, подаровані святим Іваном Павлом ІІ молоді світу, вшановувались в Харкові

З Благословення Блаженнішо01го Святослава, Глави УГКЦ, в Україні відбулась проща Хреста та Ікони Світових Днів Молоді. Хрест, який у 1984 р. подарував молоді світу святий Іван Павло II та Ікона, подарована ним у 2003 році, вперше перебувала в Україні.

В Харкові Хрест та Ікона Світових Днів Молоді перебували 1 жовтня у каплиці св. Миколая Чудотворця УГКЦ ,що на Салтівці.
Також відбулась Архієрейська Свята Літургія, яку очолив Екзарх Харківський,Владика Василь (Тучапець).

В проповіді до молоді , Владика Василь зачепив дуже важливу тему. Тему молитви,як треба і як краще молитися,так щоб Господь вислухав її.Порада була зі Святого Писання дуже проста і зрозуміла «Істинно кажу вам, що хто скаже цій горі: Двигнись і кинься у море, та не сумніватиметься у своїм серці, лише віруватиме, що станеться те, що каже, – то буде йому так. Тому й кажу вам: Усе, чого будете просити у молитві, віруйте, що одержите, – і буде вам так. І коли стоїте на молитві, прощайте, як маєте щось проти кого-небудь, щоб і Отець ваш, який у небі, простив вам провини ваші. Коли ж ви не простите, то й Отець ваш, який у небі, не простить провин ваших.”(Марка 11:23-26).
Після Літургії відбувся Молебінь до Христа Чоловіколюбця.
Завершинням молитовної зустрічі стала загальна світлина,з Хрестом та Іконою Світових Днів Молоді.

Фото: Марія Слободенюк.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

AllEscort