Долучайся до Сопричастя! 27 листопада – вшанування пам’яті жертв Голодоморів

🙏🏻 Вшануй пам’ять – стань сопричасником!

 

Щороку у четверту суботу листопада в Україні вшановують пам’ять жертв Голодоморів. Цьогоріч пам’ятні заходи відбудуться 27 листопада.

🕯️ О 16:00 відбудеться всеукраїнська акція «Запали свічку пам’яті» – намет “Все для перемоги”, площа Свободи.

🍞 СУМ в Україні ініціює проведення акції Сопричастя до вшанування 88-х роковин Голодомору 1932-1933 рр.

Ця акція – це вияв духовної єдності з тими поколіннями українців, які постраждали в часи Голодомору та терору.

 

Сопричастя – умови участі:

🔹 ПІСТ

Кожен, хто погодився взяти участь в цій акції, бере на себе добровільне зобов’язання посту, без вживання страви, впродовж 33 годин (з 7.00 год. 26 листопада 2021 року до 16.00 год. 27 листопада 2021 року). Це буде своєрідною особистою жертвою кожного з нас на помин душі невинно загиблих від голоду 33 року. Дуже важливо аби ця жертва була усвідомленою, а не механічною. До участі в цьому заході запрошуються виключно особи, які досягли 18-ти річного віку й не мають медичних протипоказань щодо такого добровільного посту.

🔹 МОЛИТВА

О 16 годині, 27 листопада 2021 р., учасники акції духовно єднаються в спільній молитві за упокій душі невинно вбитих та померлих від голоду.

🔹 ДОБРА СПРАВА

Впродовж 33 годин участі в акції кожен її учасник може зробити добре діло, метою якого є допомога ближньому, який цього потребує. Кожен може самостійно вибирати, яке добре діло він зробить, чи куди спрямує своє пожертву.

 

Сторінки акції Cопричастя

https://www.facebook.com/soprychastia1932/

https://www.instagram.com/soprychastia/

 

_____________________________

📌📌📌

Де серп і молот, там смерть та голод.

Голодомор 1932-1933 років – акт геноциду українського народу, організований урядом СРСР шляхом створення масового штучного голоду. Голод організовувався на всіх наших етнічних землях. Всюди, де звучала солов’їна.

 

Нерідко ми згадуємо про сам факт голоду 1932—1933 років, про його призвідників, але не в стані осягнути жаху, перед яким вiч-на-вiч опинився пересічний українець, з хати якого вимели останню зернину, село якого оточене кільцем вартових, діти якого просять їсти…

 

Аби зрозуміти — потрібно пережити, або, принаймні, спробувати це зробити. Саме це є одним iз завдань акції «Сопричастя», покликаної вшанувати пам’ять жертв Голодомору шляхом посту, молитви та доброї справи.

 

Сопричастя – це вияв духовної єдності з тими поколіннями українців, які постраждали в часи Голодомору та терору. Вперше така акція, започаткована СУМівцями Австралії та членами Тернопільської міської організації Спілки Української Молоді в Україні, відбулася у 2003 році. З того часу СУМівці щороку, в листопаді, проводять такий захід, присвячений вшануванню пам’яті жертв Голодомору.

 

Вшануй пам’ять!