Відбувся осінній таборовий похід “Слобідська Січ-2021”

3 жовтня відбувся вишкільний похід, організований Спілкою Української Молоді (СУМ) околицями Харківського району. Такий одноденний формат вишколу проводився сумівською спільнотою вперше, а учасниками цього разу були діти 10-15 років.

Для успішного проведення заходу необхідно було поєднати виховні і вишкільні елементи з динамікою походу й активним відпочинком. Реалізувати програму мусили за один день, що вимагало злагодженості дій та командної дисципліни. І нам це вдалося!

Маршрут пролягав через знамените Циркунівське городище, яке пов’язують з історією давніх Аланів та Сарматів. Вражали величні тисячолітні вали, які свого часу оточували поселення давніх жителів краю. Піднімав настрій вкритий останньою осінньою зеленню лісовий масив. Дорога пролягала й через місцевий Дендропарк, де була можливість ознайомитися з рідкісними рослинами.

Ройовими були призначені друг Артем і друг Тарас, які мали обов’язки слідкувати за дисципліною свого підрозділу й за виконанням таборової програми. А програма включала в себе тактичні вишколи, краєзнавчу гутірку, заняття з домедичної підготовки, стрільби з пневматичної зброї, теренову гру й командний пейнтбол.

Особливо запам’яталася емоційно напружена гра у пейнтбол, де таборовики змогли на практиці перевірити свої стрілецькі навички й зміцнити бойовий дух.

Отримані враження були приємно посилені смачнющою вечерею з шашликами й духм’яним чаєм.

І звичайно ж не обійшлося без таборової Ватри, спільних співів українських народних і патріотичних пісень.

Загалом вся програма була виконана успішно і в повному обсязі!

Всі учасники походу роз’їхалися по домівках з піднесеним настроєм, купою позитивних вражень і сподіваннями на майбутні сумівські заходи.

ГАРТУЙСЬ!

Павло Клененко, Харків