На Київщині відбувся XIX Крайовий З’їзд Спілки Української Молоді в Україні

23-24 жовтня поблизу Києва, у Вишгороді, відбувся XIX Крайовий З’їзд Спілки Української Молоді в Україні.

Першого дня, після вітального слова організаторів та гостей, відбулося вручення відзнак гідним сумівцям та вручення подяк за розвиток організації.

Відбулась церемонія нагородження почесною відзнакою «Хрест сумівця-бійця» друзів Олега Юрченка та Юрка Фартушного. Високо цінуємо їхню відданість сумівській присязі в обороні незалежності та територіальної цілісності України.

Рішенням З’їзду було надано ІІІ ступінь Суспільника Юрію Іляшу, Денису Степанову та Олександру Семерзі. В свою чергу, за довголітню і віддану працю (понад 25 років) на сумівській ниві відзнакою «Каменяр» у платині був нагороджений друг Богдан Бень. (з офіційного сайту)

З вітальним словом від Світової Управи СУМ звернулася заступниця голови подруга Неля Лавриненко:

«Час, коли ми відзначаємо 75-ліття відновлення діяльності СУМ в Діаспорі, є доброю нагодою не лише для святкувань, але й для підведення певних підсумків.

Бачити Україну незалежною державою було мрією сумівців, які понад сім десятків років тому, в країнах свого поселення, присягали на вірність українській справі.

Тридцять років тому ця мрія збулася, а Прапор СУМ вільно майорить на землях Рідного Краю! У цьому є заслуга багатьох поколінь борців за волю України, а в їх числі – членів нашої організації. Сьогодні ми є продовжувачами їхньої справи! Міцно тримаймо сумівський стяг, поширюймо сумівську ідею, розвиваймо організаційні клітини СУМ на нових територіях, гуртуймо дітей та молодь навколо правдивих національних цінностей, виховуймо та вишколюймо Юнацтво і цим робімо Україну сильнішою!»

Опісля заслухали звіти уступаючої Крайової Управи й розпочалася робота в комісіях, де був складений план розвитку Організації на наступні два роки, який потім погоджувався і затверджувався делегатами з’їзду.

На другий день було обрано склад нової Крайової Управи, Крайової Контрольної Комісії та Крайового Товариського Суду.

Цього року делегати Харківської Крайової Організації Спілки Української Молоді вперше долучилися до Крайового З’їзду. Налагодили контакти й обговорили питання співпраці з Спілкою Української Молоді в Україні та можливість майбутнього об’єднання.

Вітаємо Спілку Української Молоді в Україні з обранням нової Крайової Управи й бажаємо плідної праці як в осередках, так і на місцях! Дякуємо організаторам за запрошення, сподіваємося на подальшу активну співпрацю!

Гартуйсь!
Детальніше про Крайовий З’їзд: cym.org/uncategorized/hordo-nesim-nashu-slavu-xix-krajovyj-z-izd-sum-v-ukraini/

Фото: Олександр Волчанський facebook.com/AlexandrVolchanskiy