Мандрівний табір СУМ “Слобідська Січ-2021-весна” завершився!

Гартуйсь! ✊
Вихідними днями в одному з наймальовничіших куточків Харківщини відбувся юнацький мандрівний табір СУМ “Слобідська Січ – 2021-весна”.

⛺️ Протягом трьох діб хлопці і дівчата під керівництвом досвідчених інструкторів оволодівали туристичними вміннями, навичками виживання в умовах дикої природи, тактичної домедичної допомогти, самооборони, відпрацьовували способи в’язання вузлів та облаштування переправи (поліспаст).

Окрім цього таборовики стали учасниками багатьох естафет, спортивних тренінгів та ігор. Пізнавальними і цікавими для всіх були гутірки на історичні і актуальні злободенні теми, а також приготування їжі. І, звичайно незабутні враження лишили співи та дружні розмови біля вечірньої ватри
Завершилася таборова програма проведенням невеликого нічного рейду під зоряним небом ✨

Крім чудового настрою, наснаги та запасу бадьорості учасники “Слобідської Січі” надовго запам’ятають чарівні краєвиди та весняну красу відвіданого куточку рідного краю

Провід Харківського СУМу висловлює щиру подяку всім учасникам заходу, а також другові Андрієві з Український Легіон – Харків за дієву допомогу в проведенні табору й організацію цікавих вишколів з тактичної медицини. Гартуйсь!