Сумівці переглянули фільм “Мати Апостолів”

“Хіба можна приглянути за вітром або веселкою?” (з фільму)

8 грудня у Харкові пройшов допрем’єрний показ військової драми, заснованої на реальних подіях російсько-української війни на Донбасі, художнього фільму “Мати Апостолів”. Спілка Української Молоді та ряд патріотичних організацій були запрошені на перегляд.

Це історія про матір, яка задля власної дитини готова на все і у пошуках її пішла у самісіньке пекло. Картина знята якісно, сюжет зацікавлює, головній героїні співчуваєш. Після кінопоказу була можливість поспілкуватися з акторами, які радо розповіли про зйомки фільму і власні переживання щодо своїх персонажів та картини вцілому, а також з труднощами, пов’язаними з просуванням і рекламою патріотичної тематики.

Долучайтесь до підтримки українського патріотичного кіно! Фільми ще тиждень буде у прокаті!

Про що фільм:
Коли Софія дізнається, що літак її сина збито, вона не вагаючись вирушає на його пошуки. Але ніхто і ніде не знає де її син, чи вижив він, чи може в полон попав. Заради його спасіння жінці доведеться відчайдушно пройти крізь небезпечні випробування, ворожу ненависть і погрози. Вона й не здогадується на що спроможна, як змінить її ця жахлива подорож, яка перетворить її зі звичайної людини на велику Матір, що своїм безмірним материнським серцем і любов’ю здатна рятувати навіть пропащі душі ворогів».

Офіційна ФБ сторінка | Сайт фільму