СУМівці відвідали табір на морі “На хвилях духовності”

10 серпня розпочався молодіжний християнський табір “На хвилях духовності”, що впродовж тижня проходив на березі Азовського моря.

На учасників табору чекала щоденна програма, яка включала зокрема ранкову руханку, банси, активні ігри, моління, купанні в Азовському морі, вечірня розважальна програма. Також щодня проходили катехизації, під час яких роздумували на духовними питаннями.

Впродовж табору таборовиків відвідали владика Василій, Екзарх Харківський і владика Степан, Екзарх Донецький разом із сестрами-монахинями.

“Вплив сонячного проміння, морської води, повітря позитивно впливає на здоров’я людей. Але чи вистачить нам цих природних умов, щоб бути здоровими?”, – звернувся до присутніх Екзарх Харківський. Архиєрей звернув увагу на те, що цього недостатньо, адже багато залежить від внутрішнього стану людини, від стану її душі. Недобрі вчинки, нехороша поведінка залишає свій слід у нашому фізичному стані.

Сумівці читали лекції з історії України на яких розбирали важливі історичні постаті та організації ХХ ст., що відіграли велику роль в боротьбі за Українську Державу. До лекцій цікавістю долучалися й інші таборовики.

Табір був зорганізований молодіжною комісією Харківського Екзархату УГКЦ, зокрема о. Миколаєм Микосовським, ЧСВВ.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

AllEscort