Відбувся дводенний лютневий медичний тренінґ “Гіппократу”

Завершився черговий дводенний тренінґ “Медичного загону швидкого реаґування “Гіппократ” за програмою інтенсивного курсу невідкладної домедичної допомоги в екстремальних умовах. Перший день тренінґу був присвячений вивченню базових компресійних технік зупинки артеріальної кровотечі. Після ознайомлення з основами теорії, слухачі досить успішно відпрацьовували отримані знання на практиці. Для ефективного застосування компресійних технік необхідно знати основи топоґрафічної анатомії артеріального русла. Як показує міжнародний досвід, вивчити цю досить непросту тему можна за допомогою засобів медичного боді-арту. Особливо зацікавила всіх техніка компресії черевної аорти. Слухачі також оволодівали навичками пакування ран при вузлових кровотечах.
Висловлюємо щиру подяку Харківській обласній бібліотеці для дітей (https://www.facebook.com/bibl.kharkiv.ua) за організаційну допомогу в проведенні тренінґу.

Другий день тренінґу був присвячений оволодінню навичками канюляції периферійних вен і технікам дом’язевих та підшкірних ін’єкцій на дошпитальному етапі. Як і завжди, це заняття пройшло у теплій та веселій атмосфері, яка допомогла курсантам подолати певний психологічний бар’єр перед інвазивними техніками.
Зичимо всім міцного здоров’я і до зустрічі на наступних тренінґах!