ХАРКІВ’ЯНИ ВШАНОВУЮТЬ ПОДВИГ ГЕРОЇВ КРУТ!

Сьогодні, 29 січня, біля пам’ятного знаку на честь проголошення Декларації про державний суверенітет України Спілка Української Молоді, НВР “Правий Сектор”, ВПО “Фрайкор”, Харківська обласна громадська організація “Спілка ветеранів АТО”, ВГО “Сокіл”, Харківська пластунська сотня Чорних Запорожців і просто небайдужі містяни спільно вшанували пам’ять Героїв Крут!
Біля пам’ятного знаку вже традиційно були виставлені свічки у формі напису “Крути”. Після панахиди слово взяли представники СУМу та присутніх на заході організацій, які нагадали хід подій та їх вплив на нашу історію. Під час акції деякі перехожі цікавилися, чому ми зібралися і що сьогодні за день. На завершення акції другом Віктором був прочитаний присвячений Героям круто вірш, а другом Назаром псальма, після якої всі разом заспівали український славень.
Ми переконані, що подвиг Героїв Крут буде надихати українців на сміливі вчинки і подвиги, адже він став символом незламності і стійкості українських воїнів.
Століття тому держава не змогла зберегти свою незалежність через чвари, розбрат та зовнішніх ворогів, тож трагічна історія тих часів сьогодні має стати уроком для України.
Дякуємо всім присутнім за участь і проявлену повагу до героїв.
Честь України!
Готов боронити!
Долучайся: