СУМІВСЬКИЙ СПЛАВ – 2019

Успішно завершився молодіжний похідний табір “Сумівський сплав-2019”. Сумівська команда на двох великих катамаранах сплавлялася Сіверським Дінцем від Чугуєва до Геніївки. Насичений пригодами, випробовуваннями і екстрімом захід напевне надовго запам’ятається його учасникам. Адже крім освоєння базових навичок управління плавзасобами, кожен таборовик на практиці пізнав важливість злагодженої командної роботи і взаємопідтримки для досягнення мети і перемог.
Під час сумівського сплаву інструкторами поводилися заняття з оволодіння короткоствольною зброєю (пневматика), навичками домедичної допомоги (зупинка кровотечі підручними засобами і турнікетами, невідкладна допомога при утопленні). А ще були естафети, ігри, пісні біля ватри, смачнющі сніданки і вечері, шашлики і, звичайно ж безконечні споглядання рідних краєвидів, милування розкішною красою слобідської природи.
Особливу подяку учасники сплаву висловлюють активісту “Українського леґіону” другові Андрію Слобожанському, який самовіддано допомагав в організаціїї заходу й провів для таборовиків змістовний і цікавий стрілецький вишкіл.
Гартуйсь!


Павло Клененко, Харків

Більше фото тут