Відбувся похідний табір “Слобідська Січ-2017-осінь”

9-10 вересня Харківською крайовою організацією СУМ було проведено плановий осінній похідний табір “Слобідська Січ-2017”. Хлопці і дівчата мали добру нагоду відпрацьовувати свої навички перебування в умовах дикої природи, командної взаємодії, засвоїти необхідні знання з табірництва та самодопомоги.
Захоплюючою була теренова гра, яка розпочалася одразу після відкриття табору. Поділені на дві команди учасники мусили здобути переправу, віднайти по азимуту й захопити джерело з питною водою, а на додачу “ліквідувати” особовий склад противника. У запеклій багатогодинній боротьбі перемогу отримав рій “Ящірки” під керівництвом подруги Ванесси.
Корисними були заняття з медичної підготовки, на яких хлопці і дівчата навчилися простим, але необхідним прийомам виготовлення з підручних засобів нош для нагального транспортування поранених. Потрібними виявилися й заняття зі стрілецького вишколу, облаштування вогнища в пожеженебезпечній зоні тощо. Традиційним для “Слобідської Січі” було гуртове вивчення українських народних та повстанських пісень на нічній Ватрі.
Ніжна погода, чудові краєвиди і дружня атмосфера таборування подарувала всім учасникам багато свіжих вражень і наснаги. На заздрість всім юнаки і юначки мали унікальну можливість закрити свій цьогорічний купальний сезон у найчистішій річці Харківщини – Мжі. А таборовий пес-приблуда на прізвисько Чебурек протягом двох днів додавав сумівському гурту веселого гамору й сміху.

Гартуйсь!

Павло Клененко, Харків

 

Більше світлин (тисни сюди)

Також може бути цікаво...