В Харківській області завершилися “Веселі канікули з Богом”!

З ініціативи Катихетичної комісії Харківського екзахрату було проведено “Веселі канікули з Богом”.

За червень місяць в Харківській області було проведено чотири табори “Веселі канікули з Богом”: в Харкові, Покотилівці, Люботині та Вільчі.

Аніматорами цього року були представники парафіяльної спільноти храму св. Миколая Чудотворця «Квіти Слобожанщини», які цього року пройшли декілька вишколів на тематичних семінарах з проведення та організації літніх таборів, їм допомагали семінаристи Паньків Маркіян і Віталій Фещак, а також пані Марина Степанова з Карітасу Харків, Андрій Костів зі Львова.

Під час табору було станцьовано безліч бансів та навіть придумано новий, проводилися різноманітні ігри, де діти проявили свою кмітливість та спостережливість. На майстерках діти вирізали цілі пачки паперу, змалювали всі фломастери 🙂 та навчилися робити цікаві вироби власноруч, які потім презентували своїм батькам. Проведено багато катехизацій, під час яких діти мали можливість роздумувати над блаженствами, життям Йосипа Сліпого, своїми вчинками і майбутнім. День розпочинався та завершувався молитвою, де діти дякували Богу та батькам за цей чудовий час.

Завершенням кожного табору була Свята Літургія, після якої діти продемонстрували батькам вивчені банси та пісні, свої таланти та досягнення, опісля чого на них чекав солодкий стіл.

Також дякуємо всім причетним до організації таборів та за проживання й харчування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *