ВІДПОВДАЛЬНІСТЬ-ЦІННІСТЬ ВЕЛИЧІ: про що говорили на ФОРУМІ ВІДПОВІДАЛЬНИХ ЛЮДЕЙ

ВІДПОВДАЛЬНІСТЬ-ЦІННІСТЬ ВЕЛИЧІ:
про що говорили на ФОРУМІ ВІДПОВІДАЛЬНИХ ЛЮДЕЙ

Відповідальність тільки починає ставати притаманною для українського суспільства.

17-18 лютого 2017 року відбувся ФОРУМ ВІДПОВІДАЛЬНИХ ЛЮДЕЙ у Патріаршому центрі (м. Львів). У перший день заходу розмова йшлася про глобальні зміни в суспільстві через особисту відповідальність. Панельна дискусія закінчилася феєричним виступом музиканта-віртуоза Олександра Божика. Розділившись на п’ять груп, активісти презентували стратегію розвитку міста N. Після важкого, але надзвичайно цікавого і корисного дня ,учасників форуму повеселили хлопці  з Impro Group “Pan Kotsyk “.
Другий день форуму розпочався з Архиєрейського Богослужіння яке очолив Владика Володимир (Груца). Цього дня експерти ділилися своїм досвідом втілення локальних проектів.
Під час закриття форуму організатори (координатор Орест Гевак та Голова Патріаршої комісії у справах молоді УГКЦ о.Ростислав Пендюк) підбили підсумки  про успішність форуму. Кожний учасник отримав диплом та подаруночок на пам’ять.
Спілку Української Молоді представляли Головченко Андрій,  Головченко Марина, Калиновська Дар’я та Наказний Віктор.

На закінчення пригадаємо слова Йосифа Сліпого: ”Може,нам було б легко любити Україну,якби вона була багатою,самостійною і могутньою, але сьогодні треба і варто любити Україну, щоб вона стала такою! “

Учасник форуму Головченко Марина

фото: Андрій Бомчик

 

Також може бути цікаво...